O Mnie

IMIĘ NAZWISKO: Iwona Czapka
WYKSZTAŁCENIE:  absolwentka Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej
UPRAWNIENIA: posiadam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń upr.nr 87/LBOKK/2011
DOŚWIADCZENIE: pracuje od 2003 r.  w zawodzie
FIRMA: prywatną działalności prowadzę od 2007 roku
LOKALIZACJA: Kraków, Niepołomice, Zamość
ZAKRES DZIAŁALNOŚCI: projekty budowlane – na terenie południowej Polski (małopolska, podkarpackie, śląskie. lubelskie, świętokrzyskie)
ZAKRES DZIAŁALNOŚCI: projekty wnętrz – realizujemy w zasięgu całej Polski oraz za granicą, PAKIET WSPÓŁPRACA ON-LINE.

W swojej pracy najwięcej radości sprawia mi  projektowanie wnętrz, mieszkań oraz domów tzw. „mieszkaniówki”. Każdy nowy projekt niesie ze sobą nowe wyzwanie, a niezliczona ilość rozwiązań jakie można zaproponować w połączeniu z formą, kolorem czy światłem, pozwala osiągnąć oczekiwany efekt końcowy. Aby efekt był doskonały śledzę trendy w świecie designu jak tylko nadarza się okazja wyjeżdżam  na targi, biorę udział w wystawach czy szkoleniach, umieszczam takie informacje w dziale CIEKAWOSTKI oraz na profilu Facebookowym, zapraszam do polubienia.

Aby optymalnie przedstawić projekt klientowi wykorzystuje do tego zaawansowane programy, dzięki którym można przenieść się do wirtualnego świata, a efekty pracy przedstawić inwestorowi w formie rzutu, spaceru wirtualnego lub fotorealistycznych wizualizacjach 3D. Dzięki temu klient otrzymuje pełen obraz ‚projektu końcowego’ może zajrzeć w każdy kąt budynku czy zobaczyć zagospodarowanie terenu lub elewacje, co bardzo ułatwia współprace i przyśpiesza ukończenie dokumentacji projektowej.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą i wybranymi realizacjami, będzie mi bardzo miło jeśli spodobają się Państwu nasze projekty, a gdybyście chcieli powierzyć nam swoje lokum lub inwestycję zapraszam do działu KONTAKT.

Z poważaniem,
mgr inż. arch. Iwona Czapka, upr. nr 87/LBOKK/2011