Systemy oświetlenia ledowego

Systemy oświetlenia ledowego

Ledy zewnętrzne

W naszej ofercie znajdują się sterowniki cyfrowe, które możemy indywidualnie zaprogramować pod dane wnętrze, kształt pomieszczenia czy oświetlenie elewacji lub budynku. Służymy fachowym doradztwem i wsparciem przy projektowaniu systemów ledowych.

Specjalizujemy się w oświetleniu optoelektronicznym, popularnie zwanym diodowym lub LED (light-emitting diode).

Posiadamy  w ofercie taśmy i moduły cyfrowe, piksele, panele, matryce, itp. dostępne są na zamówienie Klienta, a czas oczekiwania wynosi około 2 tygodni (dotyczy to pełnego asortymentu oświetleniowego).  Współpracujemy z wieloma firmami w zakresie dystrybucji oświetlenia LED.

 

Realizacje

O jakości i wszechstronności naszych usług i produktów świadczy fakt, iż zaufało nam wielu Inwestorów którzy podczas realizacji swoich projektów współpracowali z nami.

W zakładce GALERIA mogą Państwo obejrzeć niektóre z aranżacji, w których kluczową rolę odgrywają taśmy LED oraz sufity napinane.

Zapraszamy do obejrzenia możliwości jakie dają systemy ledów cyfrowych, efekt jaki widać nie jest to efekt końcowy – ledy znajdować się będą pod płaszczyzną sufitu napinanego – sufit napinany transparentny biały w połysku, który będzie przepuszczał efekty świetlne. LEDy cyfrowe doskonale nadaje się na sale weselne, bankietowe oraz do klubów i dyskotek gdyż dodatkowo jest możliwość koordynacji efektów świetlnych z dźwiękiem.

© 2021 iL Senso. Design: WebLove.PL