O Nas

Projekt to zwykle 1% wartości inwestycji – mający 100 % wpływ na końcowy efekt.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

1) Projekty wnętrz i budowlane

Firma iL Senso to pracownia projektowa, zajmujemy się kompleksowo przygotowaniem dokumentacji pod inwestycje, zaczynając od dokumentów formalno-prawnych, poprzez reprezentowanie inwestora w urzędzie, aż do otrzymania pozwolenia na budowę. Wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz ( prywatych jak i komercyjnych ) oraz projekty budowlane.

2) Projektowanie i budowa domów jednorodzinnych

Firma zajmuje się projektowaniem i budową domów jednorodzinnych na sprzedaż, w dziale INWESTYCJE, PROJEKTY można obejrzeć nasze realizacje. Następna inwestycja jest w trakcie opracowania, szczegóły niebawem.

3) DPS – sufity napinane oraz tynki dekoracyjne

DPS – sufity napinane, firma zajmuje się profesjonalnym napinaniem sufitów oraz wykonywaniem tynków i dekoracji ściennych takich jak stiuk, beton architektoniczny, trawertyn,relief, przecierka. Posiadamy odpowiednie szkolenia i praktyke w tym zakresie. A także niezbędne wzorniki i materiały do pracy.

Z KIM PRACUJEMY?
Pracownię Projektową il Senso tworzy zespół młodych, dynamicznych ludzi. Głównie absolwentów Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Współpracujemy z branżystami i rzeczoznawcami, wspólnie tworzymy kompleksowy projekt.

IDEA…

il Senso to inaczej ‚zmysł’. Aby tworzyć ‘czystą formę’ oprócz dobrego smaku, wysokiej wrażliwości na piękno oraz wyczucia estetyki trzeba posiadać zmysły. Zmysł przestrzeni, wyczucia formy czy koloru. To właśnie zmysły oraz odpowiednia wiedza pomagają uzyskać efekt końcowy, ostateczną formę architektoniczną – projekt.

Z poważaniem,

mgr inż.arch. Iwona Czapka,

upr.nr 87/LBOKK/2011