Pakiet Gold

Jak wygląda w praktyce opracowanie projektu ?

W tym pakiecie na początku przygotowujemy koncepcje, modelujemy w trójwymiarze na komputerze wnętrze (lub bryłę zewnętrzną ) i przedstawiamy nasz pierwszy pomysł w formie wirtualnego spaceru po projekcie inwestorowi. Inwestor na tej podstawie ocenia nasz pomysł jeśli są jakieś kwestie do korekty, wprowadzamy je, aż do zaakceptowania przez inwestora ostatecznej wersji. Jeśli jest to wariant pracy zdalnej wysyłamy klientowi  zapisane jpg’i ze spaceru wirtualnego, które można swobodnie otworzyć i przeglądać.

Po zaakceptowaniu koncepcji przechodzimy do wykonania projektu wykonawczego, który jest przekazywany ekipie budowlanej, współpracujemy z fachowcami,  omawiamy szczegóły.

; jeśli klient sobie życzy – bierzemy aktywny udział w budżecie na inwestycje, negocjujemy ceny dla klienta, szukamy ofert najlepszych dla inwestora, zarówno pod kątem, ceny, jakości, jak i dostępności materiałów.

Dzięki temu mamy pewność, że projekt przez nas wykonany będzie kompatybilny z realizacją – a dzięki temu efekt końcowy będzie doskonały.

Posiadamy duże doświadczenie i jesteśmy w stanie poprowadzić inwestycje od początku do końca.

Komu polecamy ?

jeśli właśnie budujesz dom, kupujesz apartament cenisz design na najwyższym poziomie, masz dobry gust i wiesz, ze współpracując z architektem osiągniesz efekt którego sąsiedzi będą mogli tylko pozazdrościć… ;)  – oferta jest dla ciebie!
ten pakiet kierowany jest do wymagającego klienta, ceniącego najwyższą jakość zaczynając od ekskluzywnych materiałów wykończeniowych po grę oświetlenia.
inwestując środki w szczegółowy projekt masz pewność, że decyzje które podejmiesz będą trafne, a inwestycja zaplanowana po najdrobniejszy szczegół, dzięki temu
zaoszczędzisz czas i pieniądze.

W tej opcji możesz poczuć się jak w domu już na etapie projektu, spacerować po wnętrzu gdzie zaprojektowane zostały wszystkie szczegóły, ściany, wnęki dekoracyjne, oświetlenie, sufity podwieszane, podłoga, układ płytek w łazience czy hallu, kuchnia, gabinet. na ścianach są odpowiednie materiały dobrane kolorystyczne do reszty wystroju wnętrza.

projektowanie dzieli się na 2 etapy:

 • I etap – projekt koncepcyjny
 • II etap –  projekt wykonawczy ( NOWOŚĆ oferty firm zew. dla naszych klientów )

Co zawiera pakiet Gold ?

 • projekt koncepcyjny:
 1. rzut budowlany / lub inwentaryzacja stanu istniejącego
 2. wizualizacje komputerowe – robocze
 • projekt wykonawczy:
 1. rzut ( rzut ogólny z ewentualna korekta ścian )
 2. rzut posadzki  ( + opcjonalnie oferta na oświetlenie )
 3. rzut sufitów podwieszonych
 4. rzut oświetlenia  ( + opcjonalnie oferta na oświetlenie )
 5. rzut elektryki
 6. rzut wod.-kan. i c.o.  ( +  opcjonalnie  oferta na grzejniki, negocjacje cen )
 7. projekt kuchni, układ funkcjonalny, ciąg roboczy ( +  opcjonalnie  oferta na realizacje mebli kuchenny, firma zewnętrzna )
 8. projekt łazienek, zamówienie płytek ( +  opcjonalnie  kompleksowa oferta na płytki, ceramiką łazienkowa i  armaturę )
 9. wizualizacje 3d
 10. wspólny wybór materiałów – czas potrzebny min, 4 godziny ( lub praca na wybranych materiałach przez Inwestora )
 11. dobór kolorystyki wg. wzornika skali kolorów ncs, dobór okładzin ściennych, dekoracji strukturalnych
 12. wersja elektroniczna opracowania ( pdf, jpg )

 

Jaka jest cena projektu? Ile Kosztuje projekt wnętrza? – jeśli chcesz otrzymać wycenę

prześlij rzut domu- określ pomieszczenia jakie należy zaprojektować, na tej podstawie

otrzymasz ofertę.

 

Projekt to zwykle 1% wartości inwestycji – mający 100 % wpływ na końcowy efekt.