Apartament nr 8

PROJEKT:
IL SENSO

INWESTOR:
prywatny

AUTOR:
iL Senso

Nowoczesny apartament

Zapraszam do obejrzenia jednego z naszych projektów, obecnie w trakcie realizacji.

kolorystyka ; szarość, biel oraz limonka w roli akcentu kolorystycznego

ZAŁOŻENIA PROJEKTOWE:

IDEA: Utworzenie projektu wnętrza mieszkania minimalistycznego, skupionego głównie wokół kolorystyki, t.j. szarość, biel, czerń, limonka, cytryna. Dążenie do stworzenia wnętrza zintegrowanego kompozycyjnie.

SYPIALNIA: Dominują tu formy proste, wyszczególnić należy materiały t.j.: biały mdf w połysku, skórzane pikowania, drewniana podłoga (mozaika). Grzejnik Bryce VASCO wkomponowuje się kolorystycznie w całość aranżacji.

SALON Z OTWARTA KUCHNIĄ:  Na podłodze położono drewnianą podłogę. W kuchni dominuje mdf w połysku. Wprowadzono tu również, do całej tej przestrzeni, ozdobne panele z charakterystycznym wzorem fali. Grzejniki dekoracyjne zostały umiejscowione tak aby wzbogacić całość tej przestrzeni,  zarówno pod względem kolorystycznym, formy jak i funkcji.

ŁAZIENKA:  W kolorystyce stonowanej w połysku lub w macie, szarość, biel, czerń. Na ścianie z miską ustępową i bidetem wprowadzono płytkę mozaikę białą. Na ścianie z prysznicem wykorzystano Lacobel w kolorze limonki, nawiązujący do całości projektu.