Dom ekonomiczny

INWESTOR:
projekt na indywidualne zamówienie

AUTOR:
iL Senso

POWIERZCHNIA:
124 m2 ( + 62 m2 garaż i pom. tech ) = 186 m2

Zapraszam do obejrzenia projektu, który powstał w naszej pracowni. Idea projektowa jaką się kierowaliśmy to zaprojektować dom ekonomiczny i funkcjonalny łączący tradycyjną formę domu z odrobiną nowoczesności. Prosta forma dachu dwuspadowego znacznie obniża koszty realizacji, a funkcjonalność zaspokaja potrzeby rodziny nawet 2+3.

Na parterze jest obszerna strefa dzienna w układzie na rzucie litery ‚L’ czyli z układem kuchnia, jadalnia, salon. Każda z tych stref posiada wydzieloną przestrzeń, tj. z sofy w salonie nie widać ile naczyń mamy na daną chwilę w zlewie w kuchni, czy też co się dzieje na blacie. Wydzielone strefy dzielą przestrzeń, a jednocześnie łączą wszystkich domowników.

Zadaszony taras od strony ogrodu umożliwia wygodny wypoczynek, a zadaszenie od strony garażu umożliwia wykorzystanie  przestrzeni np. na drewno kominkowe czy akcesoria ogrodowe.

Poddasze to obszerne pokoje o dobrych proporcjach, ze skosami na nieuciążliwej wysokości, w tym 3 pokoje z garderobami. Duża łazienka przy jednoczesnym braku strat w powierzchni komunikacji w korytarzu.