Niepołomice k/Krakowa

INWESTOR:
IL SENSO INWESTYCJA ZAKOŃCZONA - WSZYSTKIE DOMY SPRZEDANE

LOKALIZACJA:
Niepołomice k/Krakowa

AUTOR:
iL Senso

INWESTYCJA ZAKOŃCZONA – WSZYSTKIE DOMY SPRZEDANE

LOKALIZACJA

Domy w Niepołomicach to kameralny zespół dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Usytuowane są w cichym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, w drugiej linii zabudowy od ulicy Zabierzowskiej. Każdy z domów posiada narożny ogródek oraz taras zapewniający intymność wszystkim mieszkańcom.

ARCHITEKTURA

Domy to budynki dwukondygnacyjne ( + antresola GRATIS ), zaprojektowane tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz zapewnić komfort mieszkania.
Architektura cechuje się nowoczesną formą, kolorystyka, która dominuje to biel, szarość oraz czerwień.

Parter

Parter spełnia funkcję dzienną gdzie zlokalizowany jest salon z kominkiem, jadalnią i kuchnią, skąd znajduje się wyjście na zadaszony narożny taras oraz wejście bezpośrednie do spiżarni, kuchnię można również wydzielić.
Łazienka z wc, umywalką i prysznicem zlokalizowana jest na wprost od wejścia z wiatrołapu w wydzielonej strefie.
Całe wnętrze jest bardzo dobrze doświetlone.
Wiatrołap posiada miejsce na garderobę oraz wejście do garażu.

Garaż

Jednostanowiskowy garaż z pomieszczeniem technicznym oraz wejściem do wiatrołapu, na zewnątrz znajduje się miejsce postojowe.

Poddasze

Na poddasze prowadzą schody zabiegowe, klatka schodowa ma dodatkowe okno połaciowe dzięki temu strefa komunikacji jest bardzo przestronna i doświetlona.
Na pierwszym piętrze znajdują się cztery sypialnie z możliwością przekształcenia na trzy pokoje z główną sypialnią połączoną z garderobą.
+ Antresola GRATIS ok 12m2 po posadzce
wygospodarowana nad łazienką jest dostępna z jednego z pokoi, została dodatkowo doświetlona oknem połaciowym, dzięki temu może pełnić dowolną dodatkową funkcje.

Strych

Wyposażony w okno stanowi doskonała przestrzeń do przechowywania

Projekt wnętrza

Nasi architekci zaprojektują wnętrze Państwa domu z najwyższą starannością.
Realizacja łączy z sobą zalety nowoczesnej architektury z walorami rekreacyjnymi okolicy.

W POBLIŻU

Niedaleko znajduje się Puszcza Niepołomicka wyróżniona tytułem Natura 2000 z rezerwatem żubrów i niezliczoną ilością kilometrów tras rowerowych i spacerowych.
W odległości 300m od naszej realizacji znajduje się osiedle ParkEko, w którym funkcjonuje prywatne przedszkole, w planach jest apteka, sklep i salon fryzjerski. Natomiast
w odległości ok. 900m zlokalizowana jest nowa parafia z dużym placem zabaw dla dzieci oraz boiskiem. Smakoszy kuchni ucieszy bliskość restauracji, sklepu, restauracji chińskiej.
W związku z dynamicznym rozwojem tej części Niepołomic lokalne władze podjęły decyzje o budowie szkoły podstawowej niedaleko naszej inwestycji.

W otoczeniu znajduje się wiele stawów i żwirowni zaadaptowanych na kąpieliska, z których mieszkańcy Niepołomic często korzystają w upalne dni.

KOMUNIKACJA

W ok. 8 min można dojechać do wjazdu na autostradę A4, węzeł w Szarowie co stanowi doskonałe połączenie z obwodnicą Krakowa.

Ostatnio „Polska Gazeta Krakowska” poinformowała o nowym połączeniu Niepołomice-Kraków.

Pasażerowie, którzy dojeżdżają z Niepołomic do Nowej Huty, wreszcie doczekali się zmian w trasie aglomeracyjnego autobusu nr 211. Od 1 października tego roku ostatnim przystankiem tej linii nie będzie „Pleszów” tylko „Kombinat”.

Więcej informacji pod linkiem: Autobusem z Niepołomic do Nowej Huty

Pobierz załączniki:

inwestycja_niepolomice_zagospodarowanie_terenu