Współpraca online dps

Realizowanie pakietów: pakiet bronze, pakiet silver, pakier gold z tą różnicą ze współpraca jest zdalna.

W dobie komputerów, szybkiego internetu a co za tym idzie doskonałej komunikacji na odległość, dla naszych klientów, którym odpowiada nasza oferta przygotowaliśmy specjalny program współpracy – on line. Komu polecamy?

Klientom zagranicznym oraz tym którym odpowiada współpraca na odległość – on-line,  pakiet polecamy klientom,  którzy z domu,  pracy, w wygodny sposób mogą na bieżąco konsultować postępy projektu – jedynie mając do dyspozycji komputer z dostępem do sieci.

W tym celu uruchomiliśmy bezpłatna linię Skype (login:  il.senso) oraz komunikator Google Talk, dostępny dla posiadaczy konta na Google (Gmail: biuroils@gmail.com). Oczywiście jesteśmy dostępni także pod telefonem, dział kontakt.

jak wygląda współpraca on-line ?!

Klient wypełnia formularz znajdujący się tutaj, następnie przesyła nam informacje na mejla.( lub ksero pocztą / kurierem )
po uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji można przejść do opracowywania projektu. w tym pakiecie opieramy się na materiałach wyjściowych uzyskanych od inwestora, rzuty budowlane lub pomiary na budowie, dlatego istotne jest sprawdzenie projektu przed oddaniem, po zaakceptowaniu dokumentacji w wersji elektronicznej, wersja papierowa jest wysyłana do klienta.

Co zawiera pakiet współpraca on-line ?
Zawiera dokumentację zależną od wybranego pakietu

pakiet bronze
pakiet silver
pakier gold